Myjnia TIR AdamS zlokalizowana w Mrągowie przy ulicy Generała Leopolda Okulickiego 42 stanowi nowoczesne centrum dedykowane czyszczeniu pojazdów ciężarowych. Obiekt charakteryzuje się dogodnym położeniem przy obwodnicy miasta, w niedalekiej odległości od kluczowych tras komunikacyjnych, co wpływa na łatwość dojazdu dla kierowców.
Placówka została zaprojektowana z myślą o obsłudze różnorodnych środków transportu — od klasycznych zestawów TIR, cystern i lawet, przez silosy, aż po pojazdy komunalne oraz autobusy. Oferta obejmuje zarówno podstawowe mycie, jak i usługi specjalistyczne, w tym kwasowanie pojazdów, dezynfekcję komór ładunkowych oraz mycie podwozi za pomocą dedykowanego modułu.
Obiekt dysponuje dwoma automatycznymi torami, co umożliwia sprawną obsługę wielu pojazdów równocześnie i istotnie skraca czas oczekiwania. Każdy z torów wyposażono w trzy szczotki, systemy natryskowe do zaawansowanej chemii, ruchome urządzenia wysokociśnieniowe oraz funkcje woskowania. Konstrukcję urządzeń wykonano z nierdzewnej stali, a procesy mycia są kontrolowane automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo na każdym etapie. Firma stosuje rozwiązania przyjazne środowisku, wykorzystując m.in. recykling wody umożliwiający jej oszczędność do 90%, wodę deszczową do płukania oraz biodegradowalne detergenty. Nadmiar wody jest poddawany oczyszczaniu poprzez systemy osadników i separatów związków ropopochodnych. Na terenie myjni znajduje się także przestronny parking, gwarantujący wygodę użytkownikom.
| Strona internetowa | Ilość ocen | Ocena |
|---|---|---|
| 52 | 5.0 / 5 |